disco

Wybierasz się na imprezę do klubu? Sprawdź, jakie dodatki wybrać!

Wyjście do klubu to okazja, aby doskonale bawić się w gronie znajomych oraz poznać zupełnie nowych ludzi. Parkiet taneczny to miejsce, gdzie można pozwolić sobie na odrobinę kontrolowanego szaleństwa i zabłysnąć przykuwającymi wzrok kreacjami. Żadna stylizacja nie może obejść się bez dodatków, dlatego w niniejszym artykule podpowiadamy, jak uzupełnić nasz klubowy look.

Dress code – obecny również na imprezie!

Warto zacząć od tego, żę kluby mogą dokonywać selekcji gości na podstawie ich ubioru. W tym wypadku musimy sprawdzić, jakie stroje są akceptowane, a jakie będą przeszkodą w dostaniu się do wnętrza. Kluby usprawiedliwiają takie rozwiązanie dbałością o dobór odpowiedni gości – wszak to oni stanowią największy atut na imprezie. Niezależnie od tego, co myślimy o selekcji, musimy o niej pamiętać w przypadku lokali, gdzie obowiązują takie zasady.

Dodatki – jak nosić?

Dobór akcesoriów jest uzależniony od charakteru naszej stylizacji. Ubrania oraz fryzura będą dyktować wielkość i rodzaj biżuterii, torebki oraz butów – na przykład nie warto zakładać małych kolczyków w sytuacji, gdy znikną one pod rozpuszczonymi, falującymi włosami. Oprócz dopasowania do naszej kreacji, podstawową zasadą przy doborze dodatków powinna być widoczność. Akcesoria mają podkreślać wygląd, a żeby mogły spełnić swoje zadanie, muszą być zauważalne. Z tego powodu nie warto wybierać dużego, zdobnego wisiora, jeżeli decydujemy się na bogato haftowaną bluzkę, która stanowi ozdobę samą w sobie. W ten sposób jedynie „przeładujemy” nasz wygląd. Po wybraniu ubrań oraz obuwia warto stanąć przed lustrem i uzupełnić „puste miejsca” stylizacji. Do sukienki z odkrytymi ramionami warto dobrać niebanalne bransoletki oraz kolczyki. Wydekoltowane góry doskonale skomplementować długim wisiorem lub naszyjnikiem – oczywiście, jeżeli nie preferujemy minimalistycznego szyku.

Biżuteria i kolczyki – zabłysnąć kontrastem

Podczas imprezy w klubie warto wykorzystać fakt, iż wnętrze będzie oświetlone sztucznym światłem, które wydobywa najlepsze cechy biżuterii. Podstawową zasadą doboru tych dodatków jest kontrast z ubraniem. Do klasycznej „małej czarnej” sukienki pasować będą doskonale srebrne i złote dodatki, natomiast w wypadku białej koszuli warto postawić na lśniące, metaliczne ozdoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do złotej, nabijanej cekinami sukienki wybrać biżuterię w podobnym kolorze, ale musimy liczyć się z tym, że dodatki będą gorzej widoczne. Podczas wyjścia do klubu warto pamiętać, że niekoniecznie musimy ubierać biżuterię wartą setki albo tysiące złotych. Dostępne na rynku imitacje pozwolą doskonale wyglądać bez obawy o zgubienie drogiego kolczyka.

Torebka – damski niezbędnik

Nie sposób opuścić domu bez kilku drobiazgów. Telefon, szminka czy chusteczki do nosa powinny nam towarzyszyć wszędzie, jednakże nie zawsze mamy okazję pozostawić torebkę w loży lub szatni. Z tego powodu warto wybrać torebki damskie wyposażone w pasek lub saszetki, które można zawiesić u boku. Tym sposobem zachowamy swobodę ruchu na parkiecie i nie będziemy się martwić o nasze rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *